XFP-10GLR-OC192SR

Availability: I lager

3 250,00 kr

Översikt

Typ av enhet XFP transceiver module - LC enkelt läge
Typ av låda Plugin-modul
Mått (BxDxH) 1,835 cm x 7.8 cm x 1.3 cm
Typ av kablage 10GBase-LR, 10GBase-LW
Optisk våglängd 1310 nm
Datalänkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Max överföringsavstånd 10 km
Standarder som följs IEEE 802.3ae, RoHS, MSA

XFP-10GLR-OC192SR

Dubbelklicka på bilden ovan för att se bilden i originalstorlek

Zooma ut
Zooma in

Fler bilder

* Obligatoriska fält

3 250,00 kr

Detaljer

ProLabs 'XFP-10GLR-OC192SR-C 10 GBD XFP optiska sändtagare är utformade för den IEEE 802.3ae 10GBASE-LR, 10GBase-LW och 10GFC 1200-SM-LL-L sammanlänkningar.

Mer information

Model XFP-10GLR-OC192SR
In Depth *

Du kanske även är intresserad av följande produkt(er)?

Cisco Console Cable DB9 till RJ45

Cisco Console Cable DB9 till RJ45

49,00 kr